• Życzenia kl. VII

Nadziei, która nie gaśnie,

Miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny

życzy klasa 7 wraz z wychowawcą p. Edytą Wolską

• Kartka świąteczna "Christmas postcard"

• W ostatnich dniach uczniowie klas I-III wykonali kartki świąteczne "Christmas postcard" w ramach konkursu zorganizowanego przez naszego nauczyciela jezyka angielskiego Pana Przemysława Maklesa.

Na konkurs wpłynęły 24 prace, następnie jury w składzie pani Monika Bareła oraz pani Małgorzata Stępień-Nycz wybrały trzy najpiękniejsze oraz najbardziej kreatywne kartki. Kilka prac zostało również wyróżnionych.

I miejsce - Izabela Stolarek - klasa 1

II miejsce - Nikola Gzik - klasa 1

III miejsce - Kinga Jurczyk - klasa 1

Wyróżnienia dla:

Oliwia Dobrakowska - klasa 2

Natalia Flaszka - klasa 2

Lena Kaszuwara - klasa 2

Miłosz Kulka - klasa 3

Lena Skalik - klasa 1

Wanesa Szczepańska - klasa 2

Razem z Panem Przemysławem Maklesem wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie:)

Merry Christmas and Happy New Year 2021!

• Kartki świąteczne - kl. VI

• Święta Bożego Narodzenia to czas składania życzeń. Coraz częściej wysyłane są one w formie graficznej. Dlatego też uczniowie klasy VI na lekcjach informatyki tworzyli piękne kartki świąteczne z życzeniami, które będą mogli wysłać swoim bliskim

• Technika - choinki, aniołki i mikołaje

• Święta tuż, tuż... Jak co roku uczniowie klas IV - VI na lekcjach techniki wykonują świąteczne ozdoby. Czwartoklasiści zrobili wesołe Mikołajki, piątoklasiści Aniołki z makaronu, a szóstoklasiści świąteczne choinki

• Ozdoby, stroiki i kartki świąteczne - kl. IV - VI

• Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Dlatego też uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej postanowili się do nich szczególnie przygotować i na zajęciach plastyki wykonali piękne ozdoby, stroiki i kartki świąteczne

• Wyniki I etapu KONKURSU Umiem się zachować w każdej sytuacji - Wybieramy Damy i Gentelmanów ÓSEMKI

• W piątek 18 grudnia zakończył się I etap KONKURSU Umiem się zachować w każdej sytuacji - Wybieramy Damy i Gentelmanów  ÓSEMKI.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy wiedzy!

Dziękujemy za systematyczność i cierpliwość.

Gorąco dziękujemy wspaniałym RODZICOM za pomoc i wsparcie .

Jesteście PAŃSTWO  wspaniali!

Organizatorzy: Kinga Kipigroch, Anna Stępień, Agnieszka Olczyk, Tamara Wolnicka

Poniżej lista zakwalifikowanych do II etapu

• Kolaże świąteczne klasy V

• Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Uczniowie klasy V już się do nich przygotowują i na lekcji informatyki stworzyli piękne kolaże świąteczne :)

• Laureaci w konkursie literackim

• PSP nr 7 w Radomsku we wrześniu 2020 r. ogłosiła Międzyszkolny konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych i średnich Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek . W kategorii szkoły podstawowe uczniowie mieli za zadanie przygotować pracę literacką pod hasłem Kartka z pamiętnika R. Weigla, L. Hirszfelda lub K. Koprowskiego. Wśród nagrodzonych osób znaleźli się nasi uczniowie. Oliwier Stolarek zdobył II miejsce w konkursie, a Maksymilian Kowalik - III miejsce. Laureaci otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uczniowie zostali przygotowani przez Agnieszkę Wtorkowską. Gratulujemy!

• Dzień bałwanka, czyli trening umiejętności społecznych na wesoło

• Kiedy za oknem śniegu brak, radzić trzeba sobie inaczej Nadia i Maciek wykazali się umiejętnościami współpracy, pomocy, sprytu jak również fantazją i pomysłowością. Dzięki wspólnym działaniom stworzyli piękną pracę na Dzień Bałwanka, doskonaląc przy tym umiejętności społeczne :)

• Rozstrzygnięto konkurs  „MOJE MIASTO W ROKU 2030”

• W urzędzie miasta Radomska wyłoniono najlepsze prace w konkursie plastycznym „Moje miasto w roku 2030”, który odbywał się w ramach opracowania dokumentu strategicznego pn. „Strategia Rozwoju Miasta Radomska 2030”.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac pod względem jakości wykonania, oryginalności oraz trafności odbioru tematu.

Uczniowie z naszej szkoły zostali nagrodzeni w dwóch kategoriach:

- Kategoria – klasy I-IV:

II miejsce -  Nikola Gzik

Wyróżnienie - Dawid Janusiak

- Kategoria klasy V-VI:

Wyróżnienie - Oliwier Stolarek

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody czekają na odbiór w szkole :)

• Mikołajki na zajęciach rewalidacyjnych

• Mikołajki to czas magiczny dla wszystkich dzieci. Każde z nich czeka nie tylko na cudowne prezenty, ale także na możliwość porozmawiania i zaprezentowania swoich talentów przed Mikołajem. Tematyczną piosenkę zagrała i zaśpiewała podczas zajęć rewalidacyjnych uczennica klasy II - Nadia.