• Zawody miejskie i powiatowe dziewcząt - Unihokej

• Kolejny sukces! Tym razem zawodniczki z ósmej klasy reprezentowały szkołę w unihokeju. Zajęły l miejsce na szczeblu miejskim, a ll miejsce w Mistrzostwach Powiatu. Skład sportsmenek to: Maria Cichuta, Olivia Ciszewska, Weronika Janusiak, Oliwia Orzińska, Zuzanna Stępień, Natalia Stolarczyk, Julia Szczepańska i Nicola Zborowska. Ogromne gratulacje i podziękowania dla dziewcząt za uzyskane wyniki! Brawo!

• Zawody powiatowe - Unihokej

• W dniu dzisiejszym reprezentacja zawodników w składzie: Oskar Jurczyk, Maksymilian Kowalik, Bartłomiej Koper, Bartosz Miśkiewicz, Oliwier Stolarek, Borys Krok i Wiktor Wędzonka uplasowała się na II miejscu w powiatowych rozgrywkach w unihokeja. Dziękujemy chłopcom za tak godne reprezentowanie naszej szkoły Brawo!

Ogromne gratulacje dla nich! Doświadczenie, które zdobyli na pewno zaprocentuje w przyszłorocznych zawodach!

• Listy Zeróweczki do Świętego Mikołaja

• Ho ho ho!  Zbliża się świąteczny czas - dlatego nasza Zeróweczka napisała już list do Świętego Mikołaja!  Dzieci bardzo się starały, aby ich listy były najpiękniejsze. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj spełni wszystkie życzenia naszych dzieci. A wy już napisaliście list do Świętego Mikołaja?

• Zawody miejskie - Unihokej

• Dziś tylko czwórka zawodników mogła reprezentować naszą szkołę w unihokeju na szczeblu miejskim. Nie mogli oni liczyć na wsparcie rezerwowych. Mimo to wykazali się wielką siłą walki i wytrwałością zajmując

II miejsce w mieście

II miejsce wywalczyli: Oskar Jurczyk, Maksymilian Kowalik, Bartosz Miśkiewicz i Oliwier Stolarek

Gratulujemy! W czwartek chłopcy jadą na powiat. Będziemy trzymać kciuki!

• 11 Listopada - Święto Niepodległości

• #11listopada #ŚwiętoNiepodległości

Dzień 11 Listopada to Narodowe Święto Niepodległości. Dzień ten przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować. Dzisiaj z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyły się uroczyste akademie. Podczas uroczystości przypomniana została historia niewoli naszej ojczyzny, począwszy od dnia, kiedy Polska przestała istnieć na mapie Europy jako niepodległe państwo, przez dzieje tragicznej walki naszego narodu o wyzwolenie, aż po dzień odzyskania niepodległości. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami i recytacjami wierszy, co pozwoliło widzom głębiej przeżyć tamte chwile. Części artystyczne były bardzo wzruszające i pełne prawdziwego patriotyzmu!

Zapraszamy również do obejrzenia występów naszych uczniów:

Piechota, Przybyli ułani, Pierwsza Brygada, a na koniec pięknie nam zagrał na trąbce Michał Walewski

Mazurek Dąbrowskiego

• "Szkoła do hymnu"

• W środę 10 Listopada 2021r.godz. 11.11 w naszej szkole wybrzmiał "Mazurek Dąbrowskiego" tym samym nasza społeczność szkolna dołączyła do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu"

Uczniowie klas 0 - III pięknie zaśpiewali nasz hymn.

Uczniowie klas IV - VIII zaśpiewali "Mazurek Dąbrowskiego", a Michał Walewski z kl. VIII zagrał pięknie na trąbce.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań:

Klasy 0 - III

Klasy IV - VIII

#SzkołaDoHymnu #niepodległość #11listopada

• Dzień Bajek

• Dziś świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajki.  W młodszych klasach pani bibliotekarz Agata Jarząbek przeprowadziła quiz ze znajomości bajek. Dzieci wykazały się dużą znajomością bajek i w nagrodę otrzymały słodki prezent. W tym dniu wszyscy wyglądali przepięknie

• Konkurs "Pocztówka z wakacji"

• W dniu dzisiejszym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z wakacji" Na konkurs wpłynęło prawie 2500 prac z całej Polski i z Grecji. W gronie laureatów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły Wśród nich są:

Aleksander Gałwa - II miejsce /kat. 6 - 8 lat/

Izabela Stolarek - wyróżnienie /kat. 6 - 8 lat/

Oliwier Stolarek - III miejsce /kat. 9 - 11 lat/

Miłosz Kulka - wyróżnienie /kat. 9 - 11 lat/

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy, a szczególnie naszym laureatom!

Życzymy dalszych sukcesów! Brawo!!!